«У школі №60 цьогоріч відремонтують дах, приміщення та фасад» — Микола Негрич

Діти — це наше майбутнє, а комфортні умови навчання в школі — одна із важливих частин їх успішності. Важливо підтримувати правильний температурний режим у різну пору року, вологість в приміщеннях, дотримуватися санітарно — гігієнічних норм. І хоча більшість шкілл мають свої проблеми і потребують ремонту, за допомоги не байдужої адміністрації, батьків та місцевої влади їх можна і потрібно тримати в гарному стані.

Актуальність питання ремонту будівлі школи №60

На сьогоднішній день значна частина шкіл має свої проблеми. Більшість із них побудовані 20-30 років тому, тому важливе питання енергоефективності будівель уже вичерпало себе.
До Миколи Негрича, депутата Київської міської ради, по Солом’янському району неодноразово зверталися батьки, педагоги та адміністрація навчальних закладів з проханням посприяти виділенню державних коштів на ремонт чи інші нагальні потреби.

Перші кроки у вирішенні питання школи №60

Зустріч  з приводу ремонту у школі 60

У 2019 році вдалося отримати з міського бюджету 2 800 000 грн на ремонтні роботи у школі №60 Солом’янського району Києва. А саме на ремонт даху, приміщень та утеплення фасаду.

Депутат Микола Негрич зустрівся з батьками учнів та адміністрацією закладу з питань ефективного використання коштів. Адже за декілька тижнів будуть починатися тендери між компаніями на виконання цих робіт. Батьки занепокоєні якістю і правильним розподілом грошей і це цілком зрозуміло і викликає повагу, адже їм не байдужа доля школи.
В основному говорили про якість будівельних матеріалів, їх правильне використання. Батьки не хочуть щоб кошти витратили неефективно, а діти через кілька років знову мерзли в холодних класах.

План спільних дій

Микола Негрич пообіцяв «тримати руку на пульсі подій”, слідкувати за тендерами і закупівлями. Крім цього, депутат запропонував продовжити співпрацю з батьками і зустрітися знову через місяць для подальшого обговорення питань ремонту і контролю використання кожної гривні виділеної на шкільні потреби.

Микола Негрич, щиро подякував батькам за небайдужість та активну позицію і зазначив, що тільки спільними зусиллями ми можемо вирішувати проблеми школи та зробити навчання дітей комфортним та безпечним. Такі кроки, це вагомий внесок у якісні зміни всього району. Лиш з ініціативними жителями він стане кращою та сучасною частиною столиці.

Пам’ятаймо, що комфортні умови для учнів в школі, не менш важливі ніж нові навчальні стандарти чи використання інноваційних технологій.

Ваш комментарий будет первым

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *