Депутат Микола Негрич ініціює проект про запуск цілодобового транспорту в Києві

Депутат Київради Микола Негрич, представник Солом’янського району ініціював проект про цілодобовий громадський транспорт в Києві — повідомила прес-служба Миколи Негрича.
Як стверджує Микола Негрич — Київ залишився однією з небагатьох європейських столиць, де відсутній нічний громадський транспорт. Згідно з ініціативою — складений проект про запуск наземного цілодобового транспорту. Для багатьох людей дістатися додому після 24 — 00 проблематично, і доводиться замовляти дороге таксі, яке не вигідно тим, хто працює вночі (розважальні заклади, різні організації і т.д.).
«Згідно з проведеними опитуваннями, кияни позитивно ставляться до введення цілодобового транспорту, так як для багатьох людей є проблемою дістатися додому після опівночі. Ввести цілодобовий наземний транспорт цілком реально, оскільки з нічним метро це було б фінансово не вигідно і проблематично з технічної сторони »- повідомив Микола Негрич.

Проекти про цілодобовий транспорт неодноразово обговорювали, але так і не були реалізовані, оскільки керівництво транспортних підприємств вважає такі проекти невигідними і затратними. На що Микола Негрич заявляє — «Основним завданням громадського транспорту є перевезення пасажирів, а не вираховування комерційної вигоди, а завдяки децентралізації в бюджеті з’явилися кошти, завдяки яким можна втілити даний проект в реальність»
У деяких містах України вже з’явився цілодобовий транспорт — в Запоріжжі та Одесі цілодобово ходять трамваї. Нещодавно цілодобовий транспорт з’явився у Львові та Дніпропетровську.

цілодобовий громадський транспорт в Киеві

Ваш комментарий будет первым

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *