Кінотеатр у ландшафтному парку в Солом’янському районі

Влітку, як ніколи, хочеться більше часу проводити на свіжому повітрі, інколи в оточенні близьких друзів та сім’ї, а деколи й самому в затишному усамітненні. Київ це взагалі унікальне місто, в котрому кожен зможе відшукати для себе розваги до душі та кишені, незважаючи на погоду та пору року. Останнім часом у столиці все більшу популярність почали набирати кінотеатри просто неба.

Тепер в Солом’янському районі можливо спокійно насолоджуватись улюбленою кінострічкою, сидячи під відкритим зоряним небом. Кінопарк почав свою роботу з 31 травня, показом стрічок можливо буде насолоджуватись протягом всього літа. Вхід для всіх охочих безкоштовний.

Не забудьте попіклуватись про теплу ковдру та ароматний чай, а також знайдіть приємну компанію, з якою і проведете цей казковий вечір. «Пригоди Паддінгтона», «Вік-енд у Парижі», «Білявка з амбіціями», «Хатіко» — та багато чого іншого можливо побачити на екрані в ландшафтному парку.

Показ фільмів відбувається за підтримкою депутата Київради Миколи Негрича. Окрім допомоги в організації показу стрічок, він також бажає подякувати відвідувачам, які беруть участь у створенні затишної атмосфери під час перегляду. Крім того, подяки заслуговують глядачі, які залишають за собою парк чистим та прибираюсь після себе.

Розклад сеансів у відкритому кінотеатрі

Ваш комментарий будет первым

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *