Микола Негрич ініціював встановлення точок освітлення та відеокамер на пришкільних територіях

Депутат Київської міської ради Микола Негрич ініціював появу цілодобового освітлення і камер відеоспостереження на шкільних спортмайданчиках в Києві. Завдяки таким заходам безпеки дітям та дорослим можна буде відвідувати спортивні майданчики у будь-яку пору року та в будь-який час, не побоюючись агресії асоціальних елементів, які мають звичку збиратися на майданчиках для розпивання спиртних напоїв.

«До такого рішення нас підштовхують звернення місцевих жителів, діти яких грають та займаються на спортивних майданчиках під час літніх канікул. У цей час в навчальних закладах відсутній педагогічний, а часто й технічний персонал, — пояснює свою позицію Микола Негрич. — Нікому зробити зауваження хуліганам або любителям випити, вони обирають майданчики постійним місцем зустрічей. В інших містах з метою підвищення безпеки для дітей на спортмайданчиках встановили обладнання для освітлення та відеоспостереження. Результат не змусив на себе довго чекати — знизилася кількість скарг на агресивну поведінку хуліганів, а також на крадіжки обладнання чи банальний вандалізм.»

Освітлення майданчиків гарантує максимально ефективне застосування спортивного обладнання

Цілодобове освітлення на пришкільних майданчиках важливо не тільки для безпеки, але і для ефективного використання спортивних тренажерів, турніків тощо.
«У функціональні зміни пришкільного простору вкладають істотні кошти, — зазначив Микола Негрич — Завдяки цьому з’являються нові й нові сучасні майданчики для занять спортом. Влітку, коли заклади освіти закриті, на майданчику продовжує кипіти життя. Сюди приходять люди, які хочуть підтримувати свою фізичну форму. Майданчики мають бути доступними для них хоча б до 22.00.»

Потрібно відзначити, що заняття у вечірні години мають свої переваги:

  1. Люди можуть виділити час для таких занять саме увечері;
  2. Вдень спека не дозволяє займатися спортом. Проте вечірня прохолода створює приємну атмосферу, в якій можна активно тренуватися без шкоди для здоров’я.

Тому діти та дорослі повинні мати доступ до майданчиків протягом всього року та до пізнього часу.

Довідка. В рамках програми «Безкоштовний спорт доступний кожному» в Києві біля шкіл встановлено сотні спеціальних спортивних споруд. Тільки майданчиків для заняття воркаутом встановлено на пришкільних майданчиках близько сотні.

Ваш комментарий будет первым

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *