Микола Негрич хоче витратити кошти на перейменування вулиць на дітей

Разом з групою депутатів Микола Негрич запропонував не певний час відкласти питання стосовно перейменування вулиць.

Кошти, які були виділені для перейменування вулиць, група депутатів рекомендує пере направити на ремонт лікарень, поліклінік і решту закладів соціального спрямування. Також зазначається, що окрім ремонту будівель є більш насущні проблеми що потребують фінансування для їх вирішення.

«Варто звернути увагу і на цікаві обставини: згідно з законом про декомунізацію, який нещодавно вступив у силу, вулиці слід перейменувати до кінця поточного року. Завдяки цьому є можливість виділити вільні кошти в бюджеті на організацію осінньо-зимового періоду, після чого знову повернутись до закону», — говорить Микола Негрич.

Одночасно депутат пропонує повністю відновити дитячий басейн в місцевій поліклініці.

«Наприклад, в третій дитячій міській лікарні Солом’янського району є непрацюючий басейн, який був збудований спеціально для дітей з пошкодженнями чи хворобами опорно-рухової системи. На сьогодні нами здійснюються заходи для втілення в життя ідеї по його капітальній реконструкції. Не кожний киянин має необхідні кошти для лікування і оздоровлення своєї дитини в спеціальних оздоровчих закладах. Саме по цій причині ми, як депутати, маємо робити все можливе, щоб кожна дитина, яка страждає через подібні проблеми зі здоров’ям, мала шанс стати на ноги. Заради цього таке питання як перейменування вулиць може трішки зачекати. Всі розуміють, що якщо ми будемо міняти назви вулицям то наші діти від цього здоровішими не стануть, тому краще направити кошти на більш актуальні проблеми», — сказав депутат.

Згідно з законом «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні і заборона пропаганди їх символіки», який почав діяти з 21 травня поточного року, в Києві необхідно змінити назву приблизно сотні вулиць. Крім цього, закон розповсюджується ще на 800 міст і сіл по всій території України. Всього, згідно підрахунків, на це необхідно витратити близько 15 мільярдів гривень.

Раніше Микола Негрич звертався до мера міста стосовно відновлення будівель по вулиці Кудряшова 7 і 7-Б, що знаходяться в аварійному стані. Також він просив суттєво розширити перелік будівель що потребують капітального ремонту. На сьогодні потреба в такому ремонті виникла ще у вісьмох будинків.

 

Ваш комментарий будет первым

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *