Микола Негрич зареєстрував постанову, яка накладає мораторій на відчуження територій

negrych_mekola_ipodrom
Микола Негрич намагаєтся зберегти іподром та зоопарк

Микола Негрич – представник Солом’янського району в київській міській раді, зареєстрував постанову, завдяки якій на відчуження територій, на яких розміщені київський зоопарк та столичний іподром, накладається мораторій. Новину повідомив безпосередньо сам депутат.

«Своїм проектом я хочу сказати, що не можна так просто змінювати первісне призначення даних земельних ділянок. Якщо говорити прямо, то там, де знаходиться зоопарк, має знаходитись зоопарк, а там, де розміщений іподром, має залишатись іподром», — сказав Микола Негрич. Після чого додав: «Всім, на мою думку, і так має бути зрозуміло для чого в Києві має бути збережений зоопарк».

Після цього депутат Микола Негрич детально роз’яснив питання стосовно необхідності збереження іподрому: «Навіщо в Києві іподром? Ви маєте рацію, на сьогоднішній день й насправді можуть виникати питання стосовно необхідності наявності іподрому і столиці України. И ви будете правими, якщо скажете що на даний момент наявність іподрому не надто актуальна, але також варто дивитись в майбутнє, тому що в будь-який момент все може кардинально змінитись і протилежний бік і об’єкт стане цікавим для інвестування і багатьох туристів», — підмітив Микола Негрич.

Представник Солом’янського району відзначає важливість наявності подібних об’єктів в таких густонаселених і великих містах як столиця України. За допомогою подібних закладів можна підвищити потік інвестицій, що в свою чергу буде прямо пропорційно відбиватися на впорядкуванні киян. «Може бути, на даний момент і не час, але до проекту можна повернутися через кілька років. У кожному разі зносити іподром і розгортати на його території будівництво чергового торгового центру зовсім неправильно », — говорить Микола Негрич. Зі слів депутата, мораторій зв’язує руки і власникам: «Там, де розташований іподром, не може бути щось інше. Будь то комунальна або приватна власність — на місці іподрому буде іподром, а на місці зоопарку — зоопарк », — підвів підсумки депутат.

На поточний момент проект постанови пройшов всі необхідні комісії і незабаром це питання піднімуть на засіданні міськради.

Ваш комментарий будет первым

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *