Микола Негрич намагається посилити заходи безпеки в навчальних закладах – встановити відео спостереження

В навчальних закладах Києва будуть встановленні камери відеоспостереження, для посилення заходів безпеки. Ініціативу проявив Микола Негрич, депутат Київради, який є представником Солом’янського району, — повідомила прес-служба депутата.

Микола Негрич вважає, що системи відеоспостереження – це можливість для батьків слідкувати за поведінкою дітей та за тим як працюють викладачі і охорона.
Встановлення камер відеоспостереження в навчальних закладах – це поширена практика в таких країнах як: Великобританія, в країнах Скандинавії та США. Як повідомляє Микола Негрич — Міністерство освіти і науки вже рекомендувало директорам навчальних закладів України встановити камери відеоспостереження, такі рекомендації надішли декілька років тому. Через відсутність коштів, камери були встановленні в небагатьох школах, завдяки фінансуванню меценатами.

Завдяки децентралізації, збільшаться надходження коштів до бюджету і на встановлення системи відеонагляду гроші є, був підготовлений відповідний проект,який має підтримати Київрада – повідомив Микола Негрич.

Слід зауважити, що Микола Негрич раніше подавав ініціативу до Київради про встановлення обладнання для фільтрації водопровідної води в дитячих садках та школах міста. Київрада виділила кошти на встановлення фільтрів для питної води, які будуть встановленні до кінця 2015 року.
Микола Негрич хоче встановити відеокамери в навчальні заклади

Ваш комментарий будет первым

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *