Микола Негрич – в наступному році відновлять ландшафтний парк

В бюджеті Києва були виділенні кошти на реконструкцію ландшафтного парку в Солом’янському районі. Початок відновлення парку заплановано на 2016 рік – повідомив Микола Негрич.
Завдяки організованим суботникам в ландшафтному парку прибрали сміття. Реконструкція зробить парк красивим, та унікальним, так як ландшафтних парків в Києві небагато. Завдяки оновленню планується, що в парку будуть відпочивати не тільки мешканці Солом’янського району, а і будуть приїжджати з других районів на відпочинок. Відновлений ландшафтний парк повинен стати ще однією пам’яткою не тільки Солом’янського району а і всього міста.

В Києві відновлять унікальний ландшафтний парк – Микола Негрич

На реконструкцію ландшафтного парку виділено близько 6 млн. грн. За ці кошти планується відновлення доріг, прокладення нових, встановлення освітлення і очищення джерел. Солом’янський ландшафтний парк має унікальну фауну і флору, розташований він на склоні Батиєвої гори, на території знаходиться багато історичних і археологічних пам’яток. Парк знаходиться під захистом Бернської конвенції — розповідає Микола Негрич.
відновлення ландшафтного парку

Ваш комментарий будет первым

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *