Микола Негрич запрошує киян на вибори

25 жовтня відбудуться чергові вибори, на яких Микола Негрич – кандидат округа №100 Солом’янського району. Микола Негрич був вибраний в депутати Київради на минулих виборах. За цей час Микола Негрич провів багато зустрічей с мешканцями району, відстоював права людей в ЖЕКу і інших організаціях. За підтримки депутата було відремонтовано багато будинків, парадних, та прибудинкових територій, заасфальтовані дороги, які знаходились в поганому стані. Крім того, Микола Негрич активно працював на благоустрій району, був облагороджений Солом’янський парк, та інші сквери. Микола Негрич має багато нових проектів для покращення благоустрою і допомоги мешканцям району, які має намір реалізувати.

На виборах 25 жовтня люди повинні вибрати своїх представників, які будуть відстоювати їх інтереси, дбати про благоустрій міста та комфорт для мешканців, у яких не повинні виникати проблеми з ЖЄКом. Дома і міжбудинкові дороги повинні бути в гарному стані, а вулиці і парки прибраними, це головні завдання депутатів Київради, — каже Микола Негрич.

На місцевих виборах 25 жовтня Микола Негрич в списку буде №25 і просить підтримки мешканців, яку обіцяє виправдати своїми діями.
депутат Николай Негрич

Ваш комментарий будет первым

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *