Позитивні зміни в Солом’янському районі міста Києва

Програма соціально — економічного розвитку столиці відкриває перед жителями Києва, та їх представниками у міській раді нові можливості. Так, за її допомогою, спільними зусиллями жителів Солом’янського району та команди місцевого депутата Миколи Негрича було реалізовано велику кількість проектів. Серед них вагоме місце посіло питання енергоефективності житлових будинків Соломянки.

Нові вікна у будинку на Ярослава Хомова 14А

Заміна вікон, утеплення фасадів будинків, шкіл та садочків — проекти над якими працювали весь рік, та здійснити усі запити водночас не реально, роботи по енергоефективності відбуваються поступово, з кінцевою метою утеплити усі житлові будинки району. Одним із останніх здійснених проектів стала заміна вікон в будинку по адресі — вулиця Ярослава Хомова, 14 а. Жителі цього дому звернулися по допомогу до місцевого депутата, адже бачили реалізовані роботи в інших будинках, зважили актуальність такою заміни і можливість суттєво зекономити на опаленні будівлі.
Здійснення ремонтів у житлово — комунальному господарстві входить до програми соціально-економічного розвитку столиці, тому з допомогою свого представника — депутата Негрича вдалося виділити кошти і замінити старі дерев’яні вікна на енергоефективний, пластиковий варіант.
Ремонт асфальтного покриття на Кривоноса 7.

Ремонт асфальту на Максима Кривоноса 7

Крім заміни вікон, актуальним залишається питання ремонту асфальтного покриття у дворах житлових будинків. Так, минулого місяця здійснено:
  1. Укладання нового асфальту в дворі по адресі Максима Кривоноса, 7;
  2. Капітальний ремонт асфальтового покриття за адресою Кудряшова, 7.
Депутат Микола Негрич та його команда, щиро дякують небайдужим жителям та комунальним службам та сподіваються плідно співпрацювати для розвитку Солом’янського району і в наступному році.

 

Ваш комментарий будет первым

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *