Приємні новини про зміни в будинках Солом’янського району

Старі київські багатоквартирні будинки схожі між собою, однаковими є і їхні проблеми. Все з часом зношується і потребує ремонту. В своєму житлі його зробити простіше, тоді як оновлення майна спільного користування часто заходить в глухий кут.

Якщо говорити про старі багатоквартирні будинки, що росли після 60 — х років до початку 90 -х, то проблемних аспектів є дуже багато. Найчастіше жителі звертаються саме з такими:

  1. Електричні мережі. Крім зношених щитків і проводів, використання яких є небезпечним, відсутнє заземлення. Електрична мережа не була придумана під сучасну техніку, тому часто виходить з ладу;
  2. Водостічна система. Фасад будинків, їх дахи страждають від відсутності продуманої системи стікання дощової та талої води;
  3. Каналізація. Зношені труби все частіше виходять з ладу, ржавіють, капають і проривають;
  4. Недієва вентиляція. Її обслуговування проводиться рідко, або взагалі відсутнє у багатьох будинках;
  5. Ліфти в аварійному стані. Це відноситься як до пасажирського, так і вантажного варіантів;
  6. Відсутність енергоефективного використання тепла. Воно тікає крізь старі діряві вікна і двері.

Проведені роботи в будинках на Соломянці командою Миколи Негрича

Жителі Солом’янського району є прикладом для всіх мешканців столиці. Завдяки своїй наполегливості та небайдужості, разом ми досягли того, що за декілька років район просто не впізнати, крім парку, скверів, дитячих і спортивних майданчиків, суттєву допомогу отримали і багатоповерхівки. Заміна вікон і інженерних систем проводиться постійно.

ремонт в підвалі багатоповерхівки

За останніми зверненнями, наприклад,  командою Миколи Негрича було проведено закінчено ремонт труб у підвалі, оновлення вентилів системи водопостачання на вулиці Липківського, 30.новий вантажний ліфт

У будинку під номером 7, по вулиці Мстислава Скрипника замінено вхідні двері, по цій же вулиці в будинку 40а — відремонтовано вантажний ліфт.

зміна ліфта на сучасний варінт по вулиці Липківського

Завдяки програмі соціально-економічного розвитку району і нашій наполегливості, ми зробили свої будинки в Солом’янському районі кращими, а проживання там більш комфортним.

Ваш комментарий будет первым

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *