Соломянка і діяльність команди депутата Миколи Негрича: підсумки 2018 року

Перед початком нового року і плануванням нових проектів корисно підбивати підсумки виконаних робіт. 2018 рік для жителів Солом’янського району міста Києва мав багато позитивних змін. Вони торкнулися багатьох сфер, серед яких оновлення та ремонти в житлових будинках та на дорогах, встановлення нових майданчиків, проведення різноманітних заходів (толоки, перегляд фільмів та спортивні змагання). Команда депутата Негрича підтримувала ініціативи жителів району та старалася відгукнутися на всі звернення громадян. Що ж з цього вийшло, розглянемо далі.

Які роботи проведено на Соломянці за підтримки Миколи Негрича в минулому році?

Як відомо, головне завдання депутата — представляти інтереси своїх виборців. І Микола Негрич депутат Київської міської ради від Солом’янського району справився з ним на відмінно. Жителі району активно долучилися до програми соціально — економічного розвитку столиці та проекту “Громадський бюджет”, та були ініціаторами втілення важливих проектів.
Спортивні змаганння.
Найактуальнішими питаннями в 2018 році лишалися проблеми житлового фонду. Інженерні системи, вікна, двері та дахи багатоповерхівок з 60 — 80 — х років застаріли і потребують ремонту та оновлення. Вдалося здійснити:

 1. Встановлення енергоефективних вікон в будинках Липківського, 21 і Ярослава Хомова, 14а;
 2. Оновлення ліфту для вантажу за адресою Скрипника, 40-а;
 3. Заміну вхідних дверей на Скрипника, 7;
 4. Ремонт двору, а саме асфальтового покриття на Кудряшова, 7 та Кривоноса, 7;
 5. Установку нової водопровідної системи в будинку за адресою Скрипника, 15;
 6. Монтаж електричної системи: щитків, автоматів, проводів в будинках по вулиці Неходи 3, 5, 8 та Липківського, 21;
 7. Капітальний ремонт даху на Скрипника, 15;
 8. Встановлення нового ліфту по вулиці Липківського, 37.

Нове покриття даху.

Крім цього, Микола Негрич велику увагу приділяє фізичному розвитку та питанням здорового способу життя. В Солом’янському районі ще в минулому році встановили дитячі та спортивні майданчики, в 2018 не зупинилися. Жителі дворів по вулицях Липківського 26 і Кудряшова, 7 та їх сусіди тепер можуть займатися спортом на сучасних Workout майданчиках. Також, для залучення до спорту проводяться різноманітні заходи: змагання та майстер — класи в парку та СК “Горизонт”.

Зелені ділянки стають окрасою Солом’янки, тут раніше вдалося облаштувати парк та сквери, ще один на розі вулиць Кудряшова та Петра Кривоноса затвердили на весні. Підтримати чистоту та благоустрій після зимової пори допомогла організована “Толока”, яка об’єднує кілька сотень небайдужих жителів району.

Підтримав, Микола Негрич і ініціативу молоді. Влітку було організовано перегляд фільмів просто неба, про який схвально відгукнулися місцеві та запропонували зробити традиційним, регулярним заходом. Команда депутата пропагували голосувати за учасників проекту “Громадський бюджет” — школи 60 та 221.

Ремонт щитової.

Що планується здійснити в 2019 році?

Актуальними для Солом’янського району залишаються питання:

 • Запровадження енергоефективності житлових будинків (заміна вікон, дверей, утеплення);
 • Ремонт та оновлення систем водостоку, електро та водопостачання, каналізації;
 • Заміна старих ліфтів;
 • Ремонт асфальтового покриття у дворах;
 • Благоустрій вулиць та озеленення району;
 • Проведення культурних та спортивних заходів.

Жоден напрямок діяльності не може бути втіленим без місцевих жителів — активних людей яких хвилює доля рідного району. Депутат Микола Негрич висловлює щиру подяку всім небайдужим за ваші ідеї, пропозиції та звернення та сподівається на плідну співпрацю в 2019 році.

Ваш комментарий будет первым

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *