Змагання у спортивному комплексі «Горизонт»

Розвиток молоді та спорт завжди були одним із пріоритетів діяльності команди депутата Київської міської ради Миколи Негрича. За молоддю майбутнє, тому важливо допомагати їй розвиватися у різних напрямах, серед яких провідне місце займає спорт.
Солом’янський район столиці за останні роки зазнав якісних змін, реконструйовано парк, в сторону енергоефективності змінюються будинки, проводиться ремонт доріг і парків.
Крім зовнішніх перетворень важливі і внутрішні, а саме дозвілля жителів. Для найменших споруджено дитячі майданчики, для молоді спортивні, проводяться різноманітні свята, кіноперегляди і т. п.

Спортивні змагання в СК “Горизонт”.

Спортивні заходи на Солом’янці

Жителів Солом’янського району заохочують брати участь в різноманітних заходах, серед яких і спортивні змагання. Яскравим прикладом цього стали щорічні змагання у спортивному комплексі “Горизонт”. Востаннє мірялися силами у триборстві. Учасники поділялися на три вікових категорії:

  • юніори;
  • атлети;
  • ветерани.

Це дійство вразило міцністю м’язів та сили духу. Після завершення змагань переможці були нагороджені призами від депутата Миколи Негрича. Народний представник наголосив, що саме для таких активних, цілеспрямованих людей і втілено багато проектів, по встановленню воркаут майданчиків, ремонті спортивних комплексів, облаштування парку доріжками для бігу та інше.

Спільними зусиллями, з ініціативи небайдужих жителів, спортивне життя на Соломянці поступово відновлюється. Щорічні різнопланові змагання доводять, що спорт у моді, як серед молоді, так і серед старшої вікової категорії. Та для комфортних умов і можливості ефективних тренувань потрібно й надалі активно співпрацювати.

Микола Негрич та його команда ще раз щиро вітає учасників змагань у СК ”Горизонт” і бажає впевнено йти вперед і долати все нові спортивні вершини.

Ваш комментарий будет первым

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *