Зустріч батьківського комітету школи №30 з Миколою Негричем

Нещодавно була проведена фінальна зустріч з батьківським комітетом школи №60. Основною темою зустрічі було погодження необхідних ремонтних робіт для будинку навчального закладу, а також встановлювався пріоритет для ремонту, в якій послідовності будуть проходити роботи. Також на цій події був присутній депутат Київради – Микола Негрич, який бере активну участь у виділенні коштів з бюджету для ремонту школи. По завершенню зустрічі було вирішено, що передбачені кошти з бюджету підуть на:

  • ремонтування даху;
  • відновлення фасаду будинку;
  • ремонт класних приміщень.

Уже після проведення перерахованих вище робіт буде проведена заміна вікон в учбових класах. Дізнатись, хто нарешті стане виконавцем ремонтних робіт вже можна в перших днях червня, після того як пройдуть торги на електронному ресурсі Prozorro. Ця система закупівель в режимі онлайн досить нова для України. На сайті аукціону підприємець дізнається про старт аукціону. Якщо його зацікавила заявка, то він переходить у власний кабінет та залишає свою пропозицію. Після завершення аукціону система відкриває ціни, залишаючи виконавців анонімними.

Система Prozorro функціонує за принципом зворотного аукціону, тобто це аукціон на зниження вартості – редукціон. Торги відбуваються в три кроки. Будь-який з підприємців, який пропонує свою роботу або послуги, може зменшити початкову вартість своєї пропозиції. Система сама визначає учасника, який пропонує саму нижчу ціну і відкриває інформацію про всіх підприємців після завершення аукціону. Отже, можна впевнено сказати, щодо ремонтних робіт в школі №60, якій виділено близько 7 мільйонів гривень, будуть залучені виконавці, вибрані на чесних і прозорих умовах.

Також обраний підприємець, чия пропозиція була з найменшою вартістю, повинен підтвердити кваліфікацію та надати документи, що його послуги або товари повністю відповідають вимогам, які було надано замовником в документах для тендеру.

Окрему подяку депутат Київради бажає виказати активним батькам та батьківському комітету, які постійно контролюють процес розподілення коштів. Також депутат впевнений в тому, що вони так само проконтролюють якість виконаних ремонтних робіт та як буде проходити процес. Для школи №60 вдалося виділити приблизно 7 мільйонів і тепер першочерговим завданням є використання цих коштів раціонально.

Ваш комментарий будет первым

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *